SG73W3ATTE221M
MFR.Part #
SG73W3ATTE221M
JLCPCB Part #
C4078382
Description
-55℃~+155℃ 1W 220Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS