SG73S2ETTD86R6F
MFR.Part #
SG73S2ETTD86R6F
JLCPCB Part #
C4066920
Description
-55℃~+155℃ 500mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS