RN732BTTD5831A10
MFR.Part #
RN732BTTD5831A10
JLCPCB Part #
C3969506
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.83kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS