SG73S2ATTD86R6F
MFR.Part #
SG73S2ATTD86R6F
JLCPCB Part #
C4060207
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS