SG73S2ETTD86R6D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ETTD86R6D
JLCPCB Part #
C4346800
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS