SG73S2E1RTTD7871F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD7871F
JLCPCB Part #
C6222390
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS