RN73R1JTTD24R6B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD24R6B25
JLCPCB Part #
C2553992
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS