SG73S2ETTD6490F
MFR.Part #
SG73S2ETTD6490F
JLCPCB Part #
C4051256
Description
-55℃~+155℃ 500mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS