SG73S2ETTD2490F
MFR.Part #
SG73S2ETTD2490F
JLCPCB Part #
C4310385
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS