HV732HTTE5904F
MFR.Part #
HV732HTTE5904F
JLCPCB Part #
C4075230
Description
-55℃~+155℃ 5.9MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS