RK73B2ATTD623G
MFR.Part #
RK73B2ATTD623G
JLCPCB Part #
C7283484
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS