SG73S2ETTD6491F
MFR.Part #
SG73S2ETTD6491F
JLCPCB Part #
C4214278
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS