RN73R2BTTD3903C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD3903C50
JLCPCB Part #
C2549731
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS