SG73S2ETTD46R4D
MFR.Part #
SG73S2ETTD46R4D
JLCPCB Part #
C4210585
Description
-55℃~+155℃ 46.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS