SG73S2BTTD46R4D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BTTD46R4D
JLCPCB Part #
C4232579
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 46.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS