SR732ETTD56LJ
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ETTD56LJ
JLCPCB Part #
C2601646
Package
1210
Description
-55℃~+150℃ 500mW 56mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS