RN73H1JTTD23R4F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD23R4F50
JLCPCB Part #
C4342690
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS