SG73S2ETTD46R4F
MFR.Part #
SG73S2ETTD46R4F
JLCPCB Part #
C4080318
Description
-55℃~+155℃ 46.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS