RN73H1JTTD1371F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1371F50
JLCPCB Part #
C4218007
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS