SG73S2ETTD25R5D
MFR.Part #
SG73S2ETTD25R5D
JLCPCB Part #
C3922058
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS