RN731JTTD3200D25
MFR.Part #
RN731JTTD3200D25
JLCPCB Part #
C3980809
Description
-55℃~+155℃ 320Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS