SG73S2ATTD25R5D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD25R5D
JLCPCB Part #
C4277889
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS