RN73R2ETTD3320B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD3320B50
JLCPCB Part #
C2609444
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS