SG73S2BTTD25R5D
MFR.Part #
SG73S2BTTD25R5D
JLCPCB Part #
C3913051
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS