RN731JTTD4072A05
MFR.Part #
RN731JTTD4072A05
JLCPCB Part #
C3961956
Description
-55℃~+155℃ 40.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS