SG73S2BTTD3R57F
MFR.Part #
SG73S2BTTD3R57F
JLCPCB Part #
C4156470
Description
-55℃~+155℃ 3.57Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS