SG73P2ERTTD4121D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD4121D
JLCPCB Part #
C5915136
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS