RN73H1JTTD2372D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2372D25
JLCPCB Part #
C4023563
Description
100mW 23.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS