RN732BTTD7062A05
MFR.Part #
RN732BTTD7062A05
JLCPCB Part #
C4274875
Description
-55℃~+155℃ 125mW 70.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS