RK73B3ATTE684J
MFR.Part #
RK73B3ATTE684J
JLCPCB Part #
C2580394
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 680kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS