RN73R2BTTD2493C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2493C25
JLCPCB Part #
C2547257
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS