SG73S2BTTD1242F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1242F
JLCPCB Part #
C4080614
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS