SG73S1ETTP2152D
MFR.Part #
SG73S1ETTP2152D
JLCPCB Part #
C4125991
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS