RK73H2ATTD10R2F
MFR.Part #
RK73H2ATTD10R2F
JLCPCB Part #
C317331
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS