RN73R1JTTD64R2D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD64R2D100
JLCPCB Part #
C2497778
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.2Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS