RN73R2ETTD13R5F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD13R5F100
JLCPCB Part #
C4047929
Description
-55℃~+155℃ 13.5Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS