SG73S2ATTD1242F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1242F
JLCPCB Part #
C4017810
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS