SG73S2BRTTD4121F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD4121F
JLCPCB Part #
C5752588
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS