SG73S2ERTTD4121F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4121F
JLCPCB Part #
C6678521
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS