RN73R1JTTD3001A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3001A25
JLCPCB Part #
C4011967
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS