SG731JTTD123M
MFR.Part #
SG731JTTD123M
JLCPCB Part #
C4095543
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS