WK73S2JTTE8R45F
MFR.Part #
WK73S2JTTE8R45F
JLCPCB Part #
C3920843
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS