SG73S2BRTTD4120F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD4120F
JLCPCB Part #
C6222140
Description
-55℃~+155℃ 333mW 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS