SG73S2ATTD6R81F
MFR.Part #
SG73S2ATTD6R81F
JLCPCB Part #
C3956326
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS