SG73S2ATTD6R80F
MFR.Part #
SG73S2ATTD6R80F
JLCPCB Part #
C4059789
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS