SG73P1EWTTP754J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP754J
JLCPCB Part #
C4295185
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS