RN732BTTD4592B10
MFR.Part #
RN732BTTD4592B10
JLCPCB Part #
C4186856
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS