P0805E2740BBT
MFR.Part #
P0805E2740BBT
JLCPCB Part #
C3998805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 274Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount