RN73H2ETTD6900C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6900C25
JLCPCB Part #
C4340881
Description
-55℃~+155℃ 250mW 690Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS