SG73S2ATTD6983F
MFR.Part #
SG73S2ATTD6983F
JLCPCB Part #
C4208891
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS